MARKETING 360°

Zauważasz stagnację w wynikach sprzedaży? Potrzebujesz zmiany? 

Zaufaj doświadczonemu zespołowi, który zadba o nowy look Twojej firmy i przeniesie relacje z klientami na wyższy poziom.

Zaczynasz dopiero przygodę z biznesem?
Pozwól naszym specjalistom zadbać o odpowiednią strategię marketingową dla Twojej firmy!

Marketing to nie tylko reklama. Działania marketingowe to wykorzystywanie w odpowiedni sposób pełnego spektrum zróżnicowanych narzędzi zarówno w obszarze reklamy, jak i promocji, dystrybucji i polityki cenowej. Wpisujący się w obecne trendy 360 Degree Marketing, to strategia otaczania konsumentów przekazem marketingowym z wielu różnych stron. Umiejętny dobór kanałów komunikacji pozwala na efektywniejszą integrację z odbiorcami.

Mnogość dostępnych obecnie sposobów na właściwe dotarcie do klienta nie oznacza jednak wykorzystywania wszystkich narzędzi jednocześnie, dlatego oferowane przez nas działania w ramach Marketingu 360 to skrojone dokładnie na miarę Twoich potrzeb podejście umożliwiające najbardziej efektywną komunikację z wybraną wcześniej grupą docelową, zdefiniowanie jej potrzeb oraz zaprezentowanie najlepszych sposobów na ich zaspokojenie.

  • wybierzemy najlepsze i przynoszące oczekiwane efekty narzędzia do komunikacji z Twoimi klientami
  • oferujemy swoją pomoc już na wczesnym etapie tworzenia biznes planu, począwszy od charakterystyki określonego rynku, zdefiniowania potrzeb klientów, analizie słabych i mocnych stron (Twoich jak i Twojej konkurencji).
  • zajmiemy się stworzeniem oferty produktowej wraz ze strategią cenową oraz wybraniem właściwych kanałów komunikacji.
  • zaprojektujemy dla Ciebie logo jak i całą identyfikację wizualną, najlepiej dostosowaną do charakteru prowadzonej działalności.
  • przygotujemy profesjonalną kampanię reklamową w oparciu o sprawdzone, tradycyjne, jak i nowoczesne narzędzia online
  • opracujemy zestaw reklam najlepiej pasujących do Twojej firmy – zadbamy o social media, skupimy się na bezpośrednim kontakcie z Twoim klientem, stworzymy profesjonalny i niepowtarzalny spot reklamowy, plakat, banner lub katalog.